Novinky

Černý pátek 2014 – Black Friday

Tak a je to opět tu, nejlepší den na nákupy – Black Friday. Black Friday USA Tentokráte jsem vcelku zklamán z nabídky Dell USA, kde jsem plánoval si koupit svůj nový notebook. V nabídce mají bohužel většinou jen Inspirony a navíc v 15″.  Naopak Lenovo vrhlo do své černo-páteční nabídky … Přečíst si více o Černý pátek 2014 – Black Friday

1 komentář

Black Friday 2013

Black Friday 2013

I když nám ČNB zkazila radost oslabením koruny vůči dolaru, v dnešní den máme možnost v USA (a nejen tam) nakoupit za super výhodné ceny.  29.11.2013 je totiž černý pátek, kdy spousta amerických obchodů vyprodává své zboží a dává výrazné slevy. Continue reading “Black Friday 2013” »

Napsat komentář

Nákup dárku v USA je nejlepší na Černý pátek

Pokud uvažujete o nákupu vánočních dárků z USA tak je nejvyšší čas. Zítra (26. listopadu 2010) je v USA Černý pátek, což znamená slevy ve všech obchodech. Nepropásněte tak nejlepší šanci na nákup vánočních dárků z Ameriky.

Celý článek Nákup dárku v USA je nejlepší na Černý pátek

Štítky: , | 2 komentáře

Nákupy v USA podraží kvůli DPH

Pro všechny, kteří si oblíbili nákupy v Americe mám nepříznivou zprávu. V Poslanecké sněmovně leží návrh novely zákona č. 235/2004 Sb. o dani z přidané hodnoty, který mimo jiné snižuje limit pro osvobození od DPH u zásilek ze zemí mimo EU ze současných 150 EUR na 22 EUR.

Celý článek Nákupy v USA podraží kvůli DPH

Štítky: , | Napsat komentář

Nákupy v Anglii (v Londýně a Birminghamu)

Zaletěl jsem si do Anglie a kromě poznávání kultury, lidí a jazyka jsem samozřejmě vyrazil na nákupy.

A když nákupy ve Velké Británii, tak pořádně. Ubytovali jsme se v Central Backpackers v Birminghamu, které je kousíček od jednoho z největších nákupních center v Anglii – Bullring.

Celý článek Nákupy v Anglii (v Londýně a Birminghamu)

11 komentářů

Nákupy z USA do 150 EURO bez cla a daně

Pro všechny, kteří rádi nakupují v Americe mám skvělou zprávu. Od 1.12.2008 totiž byla vydána nová vyhláška, na základě které se upravuje posílání zboží ze zemí mimo EU. Nyní tedy budou všechny zásilky které nepřesáhnou celkovou cenu 150 Euro (tedy cca 3000 Kč) osvobozeny od cla a daně – týká se to ovšem pouze těch zásilek, … Přečíst si více o Nákupy z USA do 150 EURO bez cla a daně

37 komentářů

iPhone z USA jsou vyprodané

V Americe mají problém s dodávkami iPhone telefonů. Poslední dobou se dodávky zbrzdili i o 3 týdny a v současné době jsou vyprodané. Nelze iPhone ani objednat přes objednávací formulář na webu Apple.

Celý článek iPhone z USA jsou vyprodané

Štítky: , | Napsat komentář

Americká pošta zařadila ČR na seznam rizikových zemí

Americká pošta umožňuje tisknout poštovné a připravit celní prohlášení přes webovou aplikaci. Včera však americká pošta zařadila ČR na seznam rizikových zemí a s tím souvisí nemožnost využívat zmíněné internetové aplikace.

Celý článek Americká pošta zařadila ČR na seznam rizikových zemí

Štítky: , | Napsat komentář

Americký Dell má 10 denní výprodej

Americký výrobce počítačů a elektroniky přichází se slevami na své produkty a produkty partnerů. Každý den po dobu 10 dní nabízí své produkty za zvýhodněné ceny. Akce platí do 24.4.2008

Celý článek Americký Dell má 10 denní výprodej

Štítky: | 2 komentáře

Česká koruna posiluje – nákupy v USA ještě výhodněji

Nákupy v Americe se stávají ještě výhodnější. Česká koruna trhá rekordy ať už k euro, tak hlavně americkému dolaru. Elektronika a značkové oblečení jenž jsou v hodně konkurenčním trhu Ameriky výrazně levnější než-li v ČR jsou tak pro nás ještě levnější. Máte-li zálusk na nějaký zajímavý kousek zboží, nyní je … Přečíst si více o Česká koruna posiluje – nákupy v USA ještě výhodněji

Štítky: , , | 1 komentář