Černý pátek 2014 – Black Friday

Tak a je to opět tu, nejlepší den na nákupy – Black Friday.

Black Friday USA

Tentokráte jsem vcelku zklamán z nabídky Dell USA, kde jsem plánoval si koupit svůj nový notebook. V nabídce mají bohužel většinou jen Inspirony a navíc v 15″.  Naopak Lenovo vrhlo do své černo-páteční nabídky opravdu pěkné kousky, se slevami až 40%. Zejména Lenovo Y40 za za 699 USD vypadá opravdu dobře (14″ Full HD, i7 procesor, 8GB ram, radeon grafika) – škoda jen 1 TB HDD, kde bych ocenil spíše SSD. Jedná se o herní mašinu, takže mi chybí zejména možnost dokování a stále zapnuté chlazení. Pro hráče je to ovšem dle mého ideální volba za ty peníze. Nicméně pro platby u Lenovo.com potřebujete americkou kartu (řešením je využít karty US Unlocked a dopravy přes Shipito.com ).

Na BestBuy.com můžete zakoupit Lenovo YOGA PRO 2 in 1 za necelých 1000 USD pokud máte rádi notebook-tablet (u nás od nějakých 35 0000 Kč)

Woot.com nabízí ultrabook Asus Zenbook 13,3″ za 669 USD.

Černý pátek ČR

Nákupní horečka pomalu začíná pronikat i do našich končin. Black Friday u Alza.cz  mě příliš neuchvátil, ať už výběrem zboží tak i samotnými cenami. To u CZC.cz a jejich pravý Black Friday se mi zdá situace o poznání lepší.  Některé slevy jsou opravdu to nejlevnější na našem trhu, ale vždy si je lepší to ověřit přes porovnávače zboží (heureka.cz, zbozi.cz) – i když zde máte záruku alespoň velké společnosti.

Slevy v ČR nejsou tak velké jako v USA, ale kdo nemá potřebné znalosti či odvahu nakupit v Americe – tak je rozhodně dobrou zprávou, že se Black Friday rozšiřuje i v ČR a sem tam se dá něco pořídit opravdu výhodně.

Máte-li tip na nákup zboží ať již u nás, v USA nebo jinde ve světě, podělte se s ostatními v komentářích.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.


One Response to Černý pátek 2014 – Black Friday

  1. Ivorius napsal:

    Apple® – MacBook® Pro – Intel Core i5 – 13.3″ Display – 4GB Memory – 500GB Hard Drive – za 900 USD

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RSS - Atom | RSS komentářů
doprava z usa