Dekorace z Ameriky – sluneční hodiny

Většinou píšu o nákupech elektroniky nebo oblečení z USA, ale samozřejmě je možné v Americe nakoupit cokoliv. Tentokráte jsem se zaměřil na dekorační předměty – konkrétně se mi zalíbily sluneční hodiny Ashton Sutton Murano Sun Clock (vyrobené v Itálii 🙂

Kurz amerického dolaru nám konečně klesl k přijatelné hodnotě a myslím, že tento rok již ani nebude lepší, takže je čas vyrazit na nákupy.

Na stránkách http://www.homedepot.com naleznete spoustu vybavení do domácnosti. Od spotřebičů, květin až po nábytek. Samozřejmě nábytek by se vzhledem k poštovnému zřejmě dost prodražil, ale dekorační předměty, které v ČR ani neseženete mohou být zajímavou volbou.

Dekorace v podobě hodin

Krásné, cca 60 cm nástěnné hodiny Ashton Sutton vyráběné v Benátkách mohou být jedním z nejzajímavějších dekoračních prvků vašeho domu. Nejsou sice zrovna jedny z nejlevnějších (199 USD), ale temperované sklo a design hodin je nádherný a budou uchvacovat nejednu návštěvu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipy na nákup se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RSS - Atom | RSS komentářů
doprava z usa