Golf Launchpad – domácí simulátor golfu pro PC a Playstation z USA

Chcete se naučit golf nebo jen nemáte čas chodit na “greeny”? Dnes Vám přináším tip na simulátor golfu, pomocí kterého můžete hrát hry na PC nebo Playstation přímo uprostřed obyváku.

Zařízení se jednoduše připojí k USB a spolu s hrou EA Sports’ Tiger Woods PGA Tour 2008 si vychutnáte opravdu realistické pojetí golfu.

Golf Launchpad přenáší sílu vašeho úderu do počítačového zpracování a na obrazovce monitoru či televize vidíte výsledek vašeho úderu.

Pro milovníky golfu je to naprostá povinnost, ale i pokud pravému golfu jste na kloub nepřišli, tak se s přáteli jistě u této simulace skvěle pobavíte.

V ČR jsem to našel pouze v jediném obchodě a to za 10000 Kč, což je oproti 170USD za které lze koupit Golf Launchpad – Home Golf Simulator na Buy.com za šílenou pálku. Koupíte-li tedy Golf Launchpad v USA, vyjde vás to při současném kurzu cca 2 450 Kč (dopravu po USA máte navíc zdarma).

Příspěvek byl publikován v rubrice elektronika, Tipy na nákup se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.


7 Responses to Golf Launchpad – domácí simulátor golfu pro PC a Playstation z USA

 1. Jirka Bednář napsal:

  Ti čeští prodejci jsou fakt svině, ten golfový simulátor mi nabízeli v obchodě za skoro 15000 Kč. To je fakt několikanásobně lepší si to koupit v USA.

 2. Ervin Posvic napsal:

  Máte někdo zkušenost u které firmy v zahraničí se to nejsnáz objedná ?

  Prosím dejte info

  Díky Ervin

 3. Ivo napsal:

  Nakupuji klidně na tom Buy.com, ale vyzkoušej si třeba zadat vyhledat dle ceny v http://www.google.com/products/

 4. daniel napsal:

  To je sice všechno pěkné, ale kde sehnat na to český návod?

 5. Ivo napsal:

  Český návod? Pochybuji, že při nákupu v USA dostanete český návod. Pokud ho tak nutně potřebujete, a neseženete ho na internetu, pak zbývá si to jedině zakoupit v ČR za několikanásobně větší cenu.

 6. Luke napsal:

  Dnes 20.12.2010 je tento simulator vc. hry Tiger Woods 2008 pro PC v nabidce retezce LIDL za 3990 KC…takze skoro „americka“ cena…vsude jinde v CR okolo 7,000 Kc.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RSS - Atom | RSS komentářů
doprava z usa