Nákup v USA pro pařmeny – GeForce 9800 GX2

I přestože v posledních dnech americký dolar mírně posílil, jsou nákupy v USA stále velice výhodné. Dnes přináším zajímavý tip především pro hráče PC her, kteří potřebují neustále výkonnější počítače a především pak grafické karty, které ovšem v ČR stojí nemalé částky.

Grafická karta GeForce 9800 GTX

Při svém hledání jsem se zaměřil na grafické karty od společnosti Nvidia, především pak na GeForce 9800 GX2 jenž patří v současné době na výkonnostní špičku a dozajista si s nimi užijete spoustu legrace.

Na Tigerdirect jsem našel XFX GeForce 9800 GX2 Ext.Ed. 1GB PCIe 2.0 & CoD4 se kterou navíc dostanete PC hru Coll of Duty 4.

Obrázky z her v podání grafické karty XFX GeForce 9800 GX2 vypadají naprosto úchvatně a blíží se skoro realitě. Myslím, že pokud zvolíte tuto kartu, chybu rozhodně neuděláte a nákupem v USA i ušetříte nějakou tu tisícovku.

Obdobná grafická karta v ČR stojí okolo 9500 Kč.
U Tigerdirect v USA karta XFX GeForce 9800 GX2 Extreme Edition stojí 370 USD což při přepočtu vychází na něco kolem 5900 Kč.

Pokud si tedy necháte grafickou kartu zaslat z USA i prostřednictvím zásilkové služby Shipito a zaplatíte poplatek za přeposlání, dopravu a DPH stále Vás vyjde karta o cca 2000 levněji.

Příspěvek byl publikován v rubrice elektronika, Tipy na nákup. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RSS - Atom | RSS komentářů
doprava z usa